Драги студенти,
отпочели смо спровођење поступка евалуације рада нашег наставног особља и факултета у протеклој школској години.
Упитници за евалуацију су доступни на е-леарн порталу у оквиру секције за сваку посебну годину студија.
Кликом на линк Евалуација рада наставног особља и установе наћи ћете упутство за попуњавање упитника (од важности је да прво прочитате ово упутство!), затим списак наставних предмета које сте слушали и имена професора и асистената који су на њима били ангажовани (као подсетник), као и линкове ка упитницима.
Најсрдачније вас позивамо да узмете учешће у овим активностима. Оне су од значаја за побољшање квалитета како нашег рада, тако и ваших студија.