Истраживачки тим нашег факултета у саставу Душана Шакан, Никола Роквић и Драган Жуљевић већ пету недељу за редом спроводи лонгитудиналну студију о ефектима пандемије ЦОВИД-19 на психичко благостање људи, под називом “Благостање у доба пандемије ЦОВИД-19”.
Досадашњи оѕив испитаника и резултати су такви да можемо бити поносни на њих – имамо 660 испитаника са 4 итерације тестирања у континуитету.
Основне прелиминарне резултате можете погледати на следећем линку:
Благостање у доба пандемије ЦОВИД – 19.пдф
